NAUJIENOS

Direktoriaus įsakymas dėl epidemijos pabaigos

2018-02-19

 

Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktoriaus įsakymas dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaigos

Mūsų mokykla pasitinka atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį

2018-02-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Direktoriaus įsakymas dėl epidemijos paskelbimo

2018-02-07

 

Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktoriaus įsakymas dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos paskelbimo

 

Lietuvis moka dirbti, moka ir linksmintis

2018-02-02

 

Antrus metus iš eilės paskutinį sausio sekmadienį Alytaus miesto bendruomenė praleido popietę Alytaus miesto teatre, kur vyko jau tradicija tapęs liaudiškos muzikos, dainų ir šokių renginys „Dainuoju dainą – raminu širdį“. Šį kartą jis buvo skirtas ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, todėl scenoje pasirodė trijų kartų liaudies dainų, šokių ir liaudiškos muzikos mylėtojai: Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų dalyviai - folkloro ansamblis „Skuja“, ansamblis „Gaja“, šokių kolektyvas „Senjorų ritmai“ bei kviestiniai svečiai – Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos folkloro ansamblis „Sakalėlis" (vadovė Reda Vokietatienė), Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Santaikos kultūros namų šokių kolektyvas ,,Narpulis'' ir Ūdrijos kultūros namų liaudiškos muzikos kapela ,,Ūdra'', Rasos Navakauskienės ir Juozo Kavaliausko duetas, Kęstutis ir Jokūbas Tumynai.

„Kalba ir liaudies dainos tarsi du mūsų tautos perlai, kuriuos išsaugoję, mums perdavė mūsų seneliai ir tėvai. Mes stengiamės juos saugoti ir dalintis jais su savo vaikais ir anūkais“ - citavo renginio vedėjai, folkloro ansamblio “Skuja“ vadovė Regina Zabitienė. „Nesisarmacykim šnekėc, dainuoc savo prigimciniu tarmi, ba cik šnekėdami, dainuodami galim jų išsaugoc“ – tikrąja dzūkiška tarme tęsė ir vedėjas Kęstutis Tumynas.

Renginį įspūdingu pasirodymu pradėjo jaunieji dzūkai - Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos folkloro ansamblio „Sakalėlis" mokiniai, kurie dainuoja dzūkų krašto dainas, eina ratelius. Tautiniais kostiumais pasidabinę savo skambias dainas dainavo, ritmingus šokius demonstravo ir vyresnių kartų atstovai. Renginio žiūrovai buvo kviečiami drauge dainuoti su popietės dalyviais, pajusti tą džiaugsmą kai, uždainavus daina teka iš širdies širdin, kai pamačius šokančius smagų šokį, kojos pačios kilnojasi. kartu pašokti teatro fojė. Visi šoko, muzikavo ir dainavo iš širdies, o kas eina iš širdie, širdyje ir pasilieka:

Ak, žodžiai sparnuočiai,

Ak, lietuvių senos kalbos

Tarsi Nemunas žodžiai

Meldžiu, nepalikit dainos...

Meldžiu, nepalikit mano namų,

Nepalikit meldžiu,

Gyvos Lietuvos...

 

 

 

 

 

 

Rusų šeštadieninėje mokykloje vyko kalėdinis renginys

2018-01-09

 

Sausio 6 d. Alytaus rusų šeštadieninės mokykloje Šv. Kalėdų ir Naujametinė kulinarinę popietę „Mandarinų aromatas“. Šventėje koncertavo Alytaus Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Svetlana Vološenko) ir Alytaus rusų šeštadieninės mokyklos mokiniai. Renginyje dalyvavo Nijolė Makštutienė, judėjimo „Už Alytų“ nariai, svečiai iš Sankt Peterburgo, Alytaus miesto gyventojai, mokinių tėveliai, seneliai.  Kulinarinių patiekalų vertinimo komisija, kurią sudarė vaikai, atsakingai vertino į kelias nominacijas pateiktus patiekalus.  Saldžiais prizais buvo apdovanoti visi konkurso dalyviai. Renginio pabaigoje visi buvo kviečiami susiburti aplink žaliaskarę eglutę pašokti ir padainuoti.

Dėkojame Eugenijui Rakauskui ir Žydrūnei Česonytei už renginio fotografavimą ir muziką, Pedagoginei psichologinei tarnybai už salės parengimą, Joanai Pekarskienei - už eglutės ir salės puošybą, tėveliams už supratimą ir palaikymą. Mums puikiai pavyko!

               

                                                                                      Rusų šeštadieninės mokyklos koordinatorė

                                                                      Nadiežda Krakovskaja

 

 

 

 

 

 

 

Išvyka į Alytaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

2017-12-14

 

Gruodžio 13 d. Jaunimo ugdymo skyriaus mokiniai, kartu su neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Aira Visockaite ir socialine padagoge Dovile Sušinskiene, vyko į pažintinę išvyką į Alytaus apskrities priešgaisrinę galbėjimo valdybą. Išvyka skirta mokinių profesiniam orientavimui. Esame dėkingi valdybos specialistams už priėmimą ir pasidalintą patirtį.

 

 

Rusų šeštadieninėje mokykloje lankėsi mokiniai iš Kaliningrado

2017-12-01

 

Lapkričio 28 d. Rusų šeštadieninėje mokykloje viešėjo Kaliningrado stačiatikių gimnazijos mokiniai. Grupės vadovė Tatjana Kurdaj mokykloje pravedė rusų kultūros pamoką, mokinius pamokė groti mediniais šaukštais. Svečiai Rusų šeštadieninės mokyklos muziejui padovanojo paveikslą.

 

 

Rusų šeštadieninę mokyklą aplankė Rusijos Federacijos ambasadorius

2017-11-29

 

Lapkričio 27 d. Alytuje viešėjo Rusijos Federacijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udaltsovas. Jis susitiko su Rusų šeštadieninės mokyklos mokiniais ir Alytaus miesto bendruomenės nariais, lankėsi mokyklos muziejuje. Ambasadorius ir jo padėjėjas Andrejus Gasiukas padovanojo mokyklai vadovėlius ir knygas.

 

 

 

 

Seminaras „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programos mokinių tėvams diegimas“

2017-11-02

 

Spalio 31 d. Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos pedagogams, vyko prevencinis seminaras „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programos mokinių tėvams diegimas“, kurį organizavo Socialinės pedagogikos ir psichologijos centras.

Seminarą vedė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus 3-ojo poskyrio viršininkas Vitas Šakalis, Bendruomenės pareigūnas vyresnysis tyrėjas Donatas Katlauskas ir Butrimonių gimnazijos socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė.

Seminaro metu  buvo aptariama kokia yra šiandienos situacija su neteisėta psichoktyvių medžiagų apyvarta mokinių tarpe, kokie yra teisėti pedagogo veiksmai. Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos priemonių taikymas įtraukiant tėvus. Pedagogams buvo demonstruojami narkotinių ir psichotropinių medžiagų pavyzdžiai.

 

 

Informacija

2017-10-23

 

Informacija apie ERASMUS+ projektą „Strateginė partnerystė ugdymo srityje Gižycko paviete – Alytaus mieste“

 

Skelbimas

2017-10-19

 

 

Paskaita „SOS - PREKYBA ŽMONĖMIS!“

2017-10-03

 

Spalio 3 d. Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos bendruomenei vyko prevencinė paskaita „SOS - PREKYBA ŽMONĖMIS!“, kurią organizavo Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras.

Paskaitos metu buvo kalbėta apie įvairias žmonių išnaudojimo formas, kas tampa aukomis, kaip apsisaugoti nuo sutenerių ir prekeivių žmonėmis.

 

 

 

 

 

Skelbimas

2017-09-06

 

 

Skelbimas

2017-09-05

 

 

Naujienų archyvas